Serenada certyfikat

 

Krakowskie Centrum Serenada zostało laureatem plebiscytu „Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi”. Przyznany z tej okazji certyfikat honoruje je jako miejsce dobrych praktyk i działań na rzecz krakowskich rodzin. Kapituła plebiscytu doceniła starania Serenady o stworzenie komfortowej i bezpiecznej przestrzeni dla wszystkich mieszkańców Krakowa w kategorii firmy produkcyjne, obiekty handlowo-usługowe i mieszkalne.

 

Plebiscyt jest nowym przedsięwzięciem Gminy Miejskiej Kraków. Ma ono na celu ułatwienie identyfikacji oraz dostarczenie informacji o miejscach wyjątkowych i przyjaznych krakowskim rodzinom. Wyróżniane obiekty są szczególnie otwarte na wprowadzanie nowych rozwiązań i zaspokajanie potrzeb tak wymagających klientów jak rodziny z dziećmi.

 

Serenada już w fazie planowania została pomyślana przez spółkę Mayland Real Estate jako rodzaj miejskiej agory realizującej nie tylko potrzeby zakupowe mieszkańców pobliskich osiedli, ale również ułatwiające załatwianie spraw urzędowych oraz zaspokajające potrzeby rekreacyjno-wypoczynkowe. Od początku ta strategia jest widoczna w działaniach podejmowanych przez Centrum. Cykl spotkań klubu Mam Moc – integrujący młode mamy, konkurs na Najpiękniejszą Wielkanocną Pisankę dla szkół z Małopolski, Dzień Dziecka z atrakcjami dla dzieci czy specjalne świąteczne akcje organizowane z myślą o całej rodzinie oraz animacje organizowane we wszystkie niedziele niehandlowe to tylko przykłady aktywności mieszczącej się w nurcie customer experience. Zdobycie tytułu laureata umacnia pozycję Serenady jako miejsca, które warto odwiedzić całą rodziną.

 

Realizację wszystkich przedsięwzięć ułatwia wyjątkowa baza stworzona z myślą o całych rodzinach. To np. lokal z bezpiecznymi i kreatywnymi zabawkami dla najmłodszych lub kompleksowo wyposażone pokoje dla rodzin z dziećmi, które tworzą bezpieczną przestrzeń dla maluchów i ich opiekunów. Znajdują się w nich: w pełni wyposażony przewijak, mikrofalówka, wygodny fotel do karmienia. Serenada to nie tylko miejsca dla najmłodszych, ale również np. strefa co-workingowa, która jest doskonałym miejscem przeznaczonym do odrabiania lekcji czy czytania, a także strefy odpoczynku dla rodziców i dzieci. W Centrum dostępne jest również wiele udogodnień takich jak np. wózek dla dziecka lub prosty zestaw do szycia, które można w dowolnym momencie wypożyczyć w punkcie informacyjnym.

 

***

Serenada
o powierzchni 42 000 GLA położona jest na styku północnych dzielnic Krakowa: Prądnika Czerwonego i Mistrzejowic w bezpośrednim sąsiedztwie: Centrum Handlowego Krokus (z hipermarketem Auchan) o powierzchni 31 000 GLA, marketu budowlanego OBI o powierzchni 12 000 GLA oraz kompleksu rozrywkowego w postaci największego w Krakowie 12-salowego Multikina i największego w Polsce krytego aquaparku.

 

 

***

Mayland Real Estate
to wiodący deweloper i zarządca dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995r., jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku nowoczesne centra handlowe: Serenadę w Krakowie, Rivierę w Gdyni, Jantar w Słupsku, Pogorię w Dąbrowie Górniczej oraz Karolinkę w Opolu. Spółka ma także portfel projektów w całym kraju.

 

Więcej informacji:

Dominika Kantorowicz

Koordynator ds. PR

Mayland Real Estate Sp. z o.o.

Dominika Kantorowicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

506 009 972