Retail park to nieruchomość komercyjna z przeznaczeniem dla sieci handlowych, w której zlokalizowane są sklepy zaspokajające podstawowe potrzeby człowieka. Głównym najemcą jest zwykle operator spożywczy, a jego ofertę uzupełniają drogerie, apteki, kioski z prasą, księgarnie, sklepy tekstylno-przemysłowe, obuwnicze, odzieżowe, sklepy zoologiczne i lokale gastronomiczne.

RETAIL PARK LIBRETTO

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA LIBRETTO rp2

O INWESTYCJI

Mayland jest właścicielem działek strategicznie położonych na Mokotowie. Projekt zlokalizowany jest na Terenie inwestycyjnym przy skrzyżowaniu Trasy Siekierkowskiej (łączącej prawo i lewobrzeżną Warszawę) i Alei Polski Walczącej. Działki o powierzchni całkowitej 46 600 m2 zostaną opracowane jako projekt mixed-used przeznaczone pod: usługi, biura, hotel oraz sprzedaż detaliczną poniżej 2 000m2. W ten sposób powstanie wielofunkcyjna przestrzeń, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie powstających na szeroką skalę osiedli mieszkaniowych.

PLAN

PLANY RETAIL Libretto PL

RETAIL PARK RZESZÓW

LOKALIZACJA

mapki nowe

O INWESTYCJI

Działka należąca do Mayland na terenie Rzeszowa znajduje się w jednej z najprężniej rozwijających się Rzeszowskich dzielnic – przy ulicy Lubelskiej. Tu ściągają licznie międzynarodowe firmy, stanowiące potężne zaplecze zatrudnienia, a wraz z nimi nowoczesna zabudowa mieszkaniowa i usługowa.Lokalizacja ta charakteryzuje się świetną komunikacją z: autostradą, obwodnicą północną miasta, mostem Mazowieckiego i lotniskiem.

PLAN

PLANY RETAIL rzeszowPL

RETAIL PARK SZCZECIN

LOKALIZACJA

mapa szczecin

O INWESTYCJI

Niezabudowana działka w Szczecinie (6 km od centrum miasta) o powierzchni 8,1 ha przeznaczona jest pod budowę retail parku. Odpowiednie położenie nieruchomości pozwoli na wykorzystanie potencjału handlowego lokalizacji , w której obecnie usytuowane jest centrum handlowe Ster (znajduje się m.in. Castorama oraz McDonald).

PLAN

PLAN SZCZECIN 112021v2

Komercjalizacja:

Agata Pytlewska
+48 510 009 043
agata.pytlewska@mayland.pl
 
Grzegorz Gawęda
+48 501 989 022
grzegorz.gaweda@mayland.pl
 
Sabina Kosiorowska
+48 880 61 58 73
sabina.kosiorowska@mayland.pl
 
 

MAYLAND REAL ESTATE SP. Z O.O.

ul. Puławska 427, 02-801 Warszawa
tel: +48 22 546 98 00,
e-mail: leasing@mayland.pl

 

mayland logo bialy